CUNDA KIVRAK OTEL | Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

Bir tarafta ilerleyen maddelerde Müşteri olarak anılacak olan gerçek ve/veya tüzel kişi ve bir tarafta ilerleyen maddelerde Arkadaş Tavukçuluk Yumurta Üretim Gıda İnş.Turizm Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti olarak anılacak olan adres {Büro. Y.turna Mh.3.Maliye sk.Işıl Apt.B blok No:2A/23 Çorum}; ilerleyen maddelerde Taraflar olarak anılacak olan bu taraflar; işbu sözleşmenin resmi bir teklif olduğunu, ücretli konaklama hizmetinin sunulması için tüm şartları içerdiğini, aşağıda belirtilen tüm şartların taraflar için bağlayıcı (kati) olduğunu, https://cundakivrakotel.com/internet sayfasında yer aldığını, müşteri tarafından değiştirilmeyeceğini göz önünde bulundurarak, işbu sözleşmeyi aşağıdakiler çerçevesinde akdetmiş bulunmaktadırlar:

 

1.  SÖZLEŞME KONUSU

yükümlüdür (ilerde ‘Hizmet’ olarak anılacak).

Bir tarafta ilerleyen maddelerde Müşteri olarak anılacak olan gerçek ve/veya tüzel kişi ve bir tarafta ilerleyen maddelerde Cunda Kıvrak Otel olarak anılacak olan adres { Büro. Y.turna Mh.3.Maliye sk.Işıl Apt.B blok No:2A/23 Çorum}; ilerleyen maddelerde Taraflar olarak anılacak olan bu taraflar; işbu sözleşmenin resmi bir teklif olduğunu, ücretli konaklama hizmetinin sunulması için tüm şartları içerdiğini, aşağıda belirtilen tüm şartların taraflar için bağlayıcı (kati) olduğunu, https://cundakivrakotel.com/internet sayfasında yer aldığını, müşteri tarafından değiştirilmeyeceğini göz önünde bulundurarak, işbu sözleşmeyi aşağıdakiler çerçevesinde

akdetmiş bulunmaktadırlar:

SÖZLEŞME KONUSU

yükümlüdür (ilerde ‘Hizmet’ olarak anılacak).

İnş.Turizm Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti, Müşterinin talebini teyit edecektir.

2.            KONAKLAMA REZERVASYONUNUN ŞEKLİ

 

yoluyla gerçekleştirilebilir.

geçerliliğini koruyabilmesi için mevcut olan rezervasyon tarihinden en az 15 gün önce belirterek değişiklik talebinde bulunabilir.

 

 

 

rezervasyonun, söz konusu rezervasyon değişiklik talebinin teyit edildiği tarih sırasında uygulanan fiyatları göz önünde bulundurarak yapılacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

belirtilen yaştan farklı olduğu tespit edildiği halde rezervasyonda gereken değişiklikler yapılıp bundan doğacak ücret farkını Müşteri karşılayacaktır.

3.  ÖDEME ŞEKLİ

durumunda Taksit seçeneklerinde oluşan vade farkını peşinen Kabul etmiş sayılır.

olduğunu kabul ve beyan eder. Kıvrak Otel , aynı zamanda, zarar verici programlar ve Müşterinin bilgisayarından kaynaklanan buna benzer program sistemleri ve müşterinin dikkatsizliği sebebiyle, bilgi, belge ve sırların üçüncü şahıslar tarafından öğrenilmesi dolayısı ile meydana gelen zararı karşılamayacak ve bundan hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

yerine getirmemesinden meydana gelecek olan zararlardan / hasarlardan dolayı sorumluluk müşteriye ait olacaktır.

4.   ÖDEMENİN İADE ŞEKLİ

banka hesabına EFT/Havale yöntemi ile yapılacaktır.

tamamı iade edilir.

5.   KONAKLAMA ŞEKLİ

kendisine verilecek ek hizmetin bedelini ödeyeceğini kabul edecektir.

 

durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir.

 

6.            TARAFLARIN SORUMLULUĞU

 

Otel tarafından sunulan hizmet kusursuz ve zamanında sunulmuş sayılacaktır.

taahhüt eder.

hakkına sahiptir.

ziyaretçi için günü birlik kullanım koşulları ücretli olarak uygulanır.

hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

KABUL EDER.

TUTAMAYACAŤINI KABUL EDER.

7.            DİĞER HÜKÜMLER

 

durumda rezervasyonu olup ödeme yapmış olan misafirlere ödemeleri iade edilir.

değiştirme hakkını saklı tutar. (sanatçının hastalığı, mücbir sebepler vs.).